Litex Retro plavky kšandami

modrá
Vzor
pruhované

• , zakoupeno v Kravaťák

• Přesně to odpovídá mým představám o dárku pro kamaráda.

• Dobrý materiál

Doporučuji. Jsem v tom fešák.

• Ještě v něm nebyl na koupaku

Druh plavek
retro
Barva
modrá
Vzor
pruhované

Pánské retro plavky s kšandami.

Složení: 80% Polyamid + 20% Elastan/ Lycra Tisk

Tabulka velikostí

Další informace

Cena dopravy - využíváme služeb pošty nebo spedičních firem. Máme propracovaný a ucelený systém, jak k Vám dopravit zboží co nejlevněji. Čím více nakoupíte, tím levnější bude. Od jisté hodnoty objednávky je doprava zcela zdarma.

Způsob platby - dobírkou za peníze nebo převodem zdarma.

Výměna zboží - určitě vybíráte velmi pečlivě, zejména velikost. I přesto se může stát, že otevřete zásilku a v ní jsou špatné velikosti vybraných produktů. Nevadí, zboží můžete samozřejmě vyměnit nebo vrátit. Přečtěte si, jak postupovat v takovém případě.

Nevíte si s něčím rady? Rádi pomůžeme.

Zavolejte nám na infolinku: +420 607 694 402

Komunikujte s námi na našem chatu, pokud jsme online. Je vpravo dole, případně na něm zanechte vzkaz a my se Vám co nejdříve ozveme.

Nebo nám napište e-mail na: [email protected]

Nechce se Vám volat nebo otevírat e-mail? Nebo máte dotaz který nespěchá? Použijte náš kontaktní formulář.

• , zakoupeno v Kravaťák

• Přesně to odpovídá mým představám o dárku pro kamaráda.

• Dobrý materiál

Doporučuji. Jsem v tom fešák.

• Ještě v něm nebyl na koupaku
  • , zakoupeno v Nakupujlevne.com

Je to pecka!

• , zakoupeno v Vivantis.cz

• můj odhad čísla byl správný
  • , zakoupeno v Vivantis.cz

Produkt se mi líbí, byl to dárek.

• , zakoupeno v Čtyřlístek

• skvěle padnou